Cuntac

Secretariat generel dla GECT "Europaregion Tirol - Südtirol - Trentin"

Streda Drusus 1
I-39100 Bulsan
Tel.: +39 0471 402026
Email: info@europaregion.info
Web: www.europaregion.info

NUEF: www.facebook.com/europaregion.info

 

Numer de codesc fischel: 94114380218
Partida IVA: 02753950217

Mandëde na nutizia cun valor giuridich al’adres email (PEC):europaregion.euregio@pec.prov.bz.it

Secretariat generel:


Christoph von Ach

Per I Südtirol:

Dr. Mag. Christoph von Ach

Secreter generel

Email: christoph.von-ach@europaregion.info


Matthias Fink Per I Tirol:

Mag. Matthias Fink

Email: Matthias.Fink@europaregion.info

Mobil: +43 676 88508 2350


 

Per I Trentin:

dr.ssa Boglarka Fenyvesi-Kiss

e-Mail: boglarka.fenyvesi-kiss@provincia.tn.it


 

Project Management:

Armin Gluderer

dr. Armin Gluderer

Email: Armin.Gluderer@europaregion.info


 

dr. Stefan Graziadei

E-mail: stefan.graziadei@europaregion.info

 

 

 

 

 

 

 

Armin Gluderer

dott.ssa Karin Gschnitzer

Email: karin.gschnitzer@europaregion.info

 

 

 

 

 

 


Maria Messner dott.ssa Maria Messner
E-mail: maria.messner@europaregion.info

 


Ilaria Piccinotti dott.ssa Ilaria Piccinotti
E-mail: ilaria.piccinotti@europaregion.info

 

 

 

 

 

 

 


Silvia Ramoser dott.ssa Silvia Ramoser
E-mail: silvia.ramoser@europaregion.info

 

 

 

 

 

 

 

Emanuel Aichner

dott.ssa Roberta Tomazzoni

Email: roberta.tomazzoni@europaregion.info

 

 

 

 

 

 

 

 

Finanzes y Cuntabltà:

Elena Rado dott.ssa Elena Rado (coordination)

Email: Elena.Rado@europaregion.info


Elena Rado Monica Kofler

Email: monica.kofler@europaregion.info


Secretariat:

Hannelore Leiter Hannelore Leiter

Email: Hannelore.Leiter@europaregion.info


Scumenciamënt dla plata


Share:  Facebook google+ twitter