Cuntac

Secretariat generel dla GECT "Europaregion Tirol - Südtirol - Trentin"

Streda Drusus 1
I-39100 Bulsan
Tel.: +39 0471 402026
Email: info@europaregion.info
Web: www.europaregion.info

NUEF: www.facebook.com/europaregion.info

 

Numer de codesc fischel: 94114380218
Partida IVA: 02753950217

Mandëde na nutizia cun valor giuridich al’adres email (PEC):europaregion.euregio@pec.prov.bz.it

Secretariat generel:


Valentina Piffer

Per I Südtirol:

Dr. Mag. Christoph von Ach

Secreter generel

Email: christoph.von-ach@europaregion.info


Matthias Fink Per I Tirol:

Mag. Matthias Fink

Email: Matthias.Fink@europaregion.info

Mobil: +43 676 88508 2350


Marilena Defrancesco

Per I Trentin:

dott.ssa Marilena Defrancesco

Email:  marilena.defrancesco@provincia.tn.it

 


 

Project Management:

Siiri Eydner dott.ssa Ilaria Piccinotti

Email: Ilaria.Piccinotti@europaregion.info


Armin Gluderer dr. Armin Gluderer

Email: Armin.Gluderer@europaregion.info


Armin Gluderer dott.ssa Karin Gschnitzer

Email: karin.gschnitzer@europaregion.info


Emanuel Aichner dott.ssa Roberta Tomazzoni

Email: roberta.tomazzoni@europaregion.info


Finanzes y Cuntabltà:

Elena Rado dott.ssa Elena Rado (coordination)

Email: Elena.Rado@europaregion.info


Elena Rado Monica Kofler

Email: monica.kofler@europaregion.info


Secretariat:

Hannelore Leiter Hannelore Leiter

Email: Hannelore.Leiter@europaregion.info


Scumenciamënt dla plata


Share:  Facebook google+ twitter